SMBJ20CAE3/TR13, Microchip Technology, Circuit Protection~TVS - Diodes, TVS DIODE 20VWM 32.4VC SMBJ
DIODE GEN PURP 50V 1.3A AXIAL
IC SOC CORTEX-M3 166MHZ 400VFBGA
DIODE ZENER 33V 500MW DO213AA