SIT2018AE-S3-18N-22.579200, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 22.5792MHZ LVCMOS
SIT2018AE-S3-18N-22.579200 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 98.3040MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 60.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 10.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 12.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 24.0000MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT2018AE-S3-18N-22.579200Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 22.5792MHZ LVCMOSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT2018PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 22.5792 MHzFunction: -Output: LVCMOSVoltage-Supply: 1.8VFrequencyStability: ±50ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 105°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 4mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: SC-74A, SOT-753Size/Dimension: 0.114 L x 0.063 W (2.90mm x 1.60mm)SIT2018AE-S3-18N-22.579200 | SiTime | NHE Electronics