SIT2018BE-S3-18N-22.579200, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 22.5792MHZ LVCMOS
SIT2018BE-S3-18N-22.579200 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 150.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 72.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 133.3333MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 26.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 62.5000MHZ H/LV-CMOS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT2018BE-S3-18N-22.579200Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 22.5792MHZ LVCMOSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT2018PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 22.5792 MHzFunction: -Output: LVCMOSVoltage-Supply: 1.8VFrequencyStability: ±50ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 105°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 4mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: SC-74A, SOT-753Size/Dimension: 0.114 L x 0.063 W (2.90mm x 1.60mm)SIT2018BE-S3-18N-22.579200 | SiTime | NHE Electronics