SIT2018BERS3-33N-24.545452 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 24.5760MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 77.7600MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 60.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 33.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 18.4320MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 30.0000MHZ H/LV-CMOS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT2018BERS3-33N-24.545452Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 24.545452MHZ LVCMOSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT2018BPartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 24.545452 MHzFunction: -Output: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±50ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 105°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): -Ratings: -MountingType: -Package/Case: -Size/Dimension: 0.114 L x 0.063 W (2.90mm x 1.60mm)SIT2018BERS3-33N-24.545452 | SiTime | NHE Electronics