SIT2018BERS3-33N-50.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS
SIT2018BERS3-33N-50.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 24.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 74.175824MHZ H/LV-CM
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 52.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 14.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 74.2500MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT2018BERS3-33N-50.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT2018BPartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 50 MHzFunction: -Output: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±50ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 105°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): -Ratings: -MountingType: -Package/Case: -Size/Dimension: 0.114 L x 0.063 W (2.90mm x 1.60mm)SIT2018BERS3-33N-50.000000 | SiTime | NHE Electronics