SIT2024AA-S8-33E-12.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 12.0000MHZ LVCMOS
SIT2024AA-S8-33E-12.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 150.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 4.0000MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC XO 74.2500MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 33.3000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 8.0000MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 19.2000MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT2024AA-S8-33E-12.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 12.0000MHZ LVCMOSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT2024PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 12 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±30ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 125°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 4.8mARatings: AEC-Q100MountingType: Surface MountPackage/Case: SC-74A, SOT-753Size/Dimension: 0.114 L x 0.063 W (2.90mm x 1.60mm)SIT2024AA-S8-33E-12.000000 | SiTime | NHE Electronics