SIT2024AA-S8-33E-22.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 22.0000MHZ LVCMOS
SIT2024AA-S8-33E-22.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 74.1760MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 8.0000MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC XO 40.5000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 166.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 65.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 10.0000MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT2024AA-S8-33E-22.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 22.0000MHZ LVCMOSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT2024PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 22 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±30ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 125°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 4.8mARatings: AEC-Q100MountingType: Surface MountPackage/Case: SC-74A, SOT-753Size/Dimension: 0.114 L x 0.063 W (2.90mm x 1.60mm)SIT2024AA-S8-33E-22.000000 | SiTime | NHE Electronics