SIT2024BA-S8-33E-22.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 22.0000MHZ LVCMOS LV
SIT2024BA-S8-33E-22.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 16.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 1.2288MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 27.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 12.8000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 166.66666MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 25.000625MHZ LVCMOS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT2024BA-S8-33E-22.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 22.0000MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT2024BPartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 22 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±30ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 125°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 4.8mARatings: AEC-Q100MountingType: Surface MountPackage/Case: SC-74A, SOT-753Size/Dimension: 0.114 L x 0.063 W (2.90mm x 1.60mm)SIT2024BA-S8-33E-22.000000 | SiTime | NHE Electronics