SIT3372AC-1B9-28NE75.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVPECL
SIT3372AC-1B9-28NE75.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ HCSL
MEMS OSC XO 160.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AC-1B9-28NE75.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVPECLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 75 MHzFunction: -Output: LVPECLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 92mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AC-1B9-28NE75.000000 | SiTime | NHE Electronics