SIT3372AC-1B9-33NG135.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ LVPECL
SIT3372AC-1B9-33NG135.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 212.5000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.351648MHZ HCSL
MEMS OSC XO 75.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AC-1B9-33NG135.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ LVPECLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 135 MHzFunction: -Output: LVPECLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±110ppmOperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 92mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AC-1B9-33NG135.000000 | SiTime | NHE Electronics