SIT3372AC-1E9-28NC76.800000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVPECL
SIT3372AC-1E9-28NC76.800000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AC-1E9-28NC76.800000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVPECLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 76.8 MHzFunction: -Output: LVPECLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 92mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AC-1E9-28NC76.800000 | SiTime | NHE Electronics