SIT3372AC-1E9-28NH96.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVPECL
SIT3372AC-1E9-28NH96.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ
MEMS OSC VCXO 614.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AC-1E9-28NH96.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVPECLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 96 MHzFunction: -Output: LVPECLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 92mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AC-1E9-28NH96.000000 | SiTime | NHE Electronics