SIT3372AC-1E9-33NE216.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVPECL
SIT3372AC-1E9-33NE216.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 614.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AC-1E9-33NE216.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVPECLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 216 MHzFunction: -Output: LVPECLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 92mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AC-1E9-33NE216.000000 | SiTime | NHE Electronics