SIT3372AC-2B9-25NB76.800000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVDS
SIT3372AC-2B9-25NB76.800000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 325.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AC-2B9-25NB76.800000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 76.8 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AC-2B9-25NB76.800000 | SiTime | NHE Electronics