SIT3372AC-2B9-25NU184.320000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS
SIT3372AC-2B9-25NU184.320000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AC-2B9-25NU184.320000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 184.32 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±3160ppmOperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AC-2B9-25NU184.320000 | SiTime | NHE Electronics