SIT3372AC-2B9-25NX100.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVDS
SIT3372AC-2B9-25NX100.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 224.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVDS
MEMS OSC XO 77.7600MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 250.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AC-2B9-25NX100.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 100 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±360ppmOperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AC-2B9-25NX100.000000 | SiTime | NHE Electronics