SIT3372AC-2B9-28NB125.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS
SIT3372AC-2B9-28NB125.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 70.6560MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 222.527472MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 223.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AC-2B9-28NB125.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 125 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AC-2B9-28NB125.000000 | SiTime | NHE Electronics