SIT3372AC-2B9-28NB133.650000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVDS
SIT3372AC-2B9-28NB133.650000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVDS
MEMS OSC XO 53.1250MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AC-2B9-28NB133.650000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 133.65 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AC-2B9-28NB133.650000 | SiTime | NHE Electronics