SIT3372AC-2B9-28NX80.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ LVDS
SIT3372AC-2B9-28NX80.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 432.0000MHZ HCSL
MEMS OSC XO 77.7600MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 240.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AC-2B9-28NX80.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 80 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±360ppmOperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AC-2B9-28NX80.000000 | SiTime | NHE Electronics