SIT3372AC-2B9-28NY70.656000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 70.6560MHZ LVDS
SIT3372AC-2B9-28NY70.656000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 62.5000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 224.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AC-2B9-28NY70.656000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 70.6560MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 70.656 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AC-2B9-28NY70.656000 | SiTime | NHE Electronics