SIT3372AC-4B9-33NC135.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ HCSL
SIT3372AC-4B9-33NC135.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ LVDS
MEMS OSC XO 62.5000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 173.37075MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AC-4B9-33NC135.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 135 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AC-4B9-33NC135.000000 | SiTime | NHE Electronics