SIT3372AI-1E9-25NE30.720000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVPECL
SIT3372AI-1E9-25NE30.720000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 222.527472MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 240.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-1E9-25NE30.720000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVPECLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 30.72 MHzFunction: -Output: LVPECLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 92mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-1E9-25NE30.720000 | SiTime | NHE Electronics