SIT3372AI-1E9-25NX135.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ LVPECL
SIT3372AI-1E9-25NX135.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 223.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-1E9-25NX135.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ LVPECLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 135 MHzFunction: -Output: LVPECLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±360ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 92mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-1E9-25NX135.000000 | SiTime | NHE Electronics