SIT3372AI-1E9-28NB155.520000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ LVPECL
SIT3372AI-1E9-28NB155.520000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-1E9-28NB155.520000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ LVPECLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 155.52 MHzFunction: -Output: LVPECLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 92mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-1E9-28NB155.520000 | SiTime | NHE Electronics