SIT3372AI-1E9-28NB200.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ LVPECL
SIT3372AI-1E9-28NB200.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 70.6560MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-1E9-28NB200.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ LVPECLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 200 MHzFunction: -Output: LVPECLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 92mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-1E9-28NB200.000000 | SiTime | NHE Electronics