SIT3372AI-1E9-28NB96.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVPECL
SIT3372AI-1E9-28NB96.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-1E9-28NB96.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVPECLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 96 MHzFunction: -Output: LVPECLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 92mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-1E9-28NB96.000000 | SiTime | NHE Electronics