SIT3372AI-1E9-28NB98.304000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ LVPECL
SIT3372AI-1E9-28NB98.304000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 74.17582MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-1E9-28NB98.304000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ LVPECLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 98.304 MHzFunction: -Output: LVPECLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 92mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-1E9-28NB98.304000 | SiTime | NHE Electronics