SIT3372AI-1E9-28NC10.240000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVPECL
SIT3372AI-1E9-28NC10.240000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 432.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-1E9-28NC10.240000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVPECLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 10.24 MHzFunction: -Output: LVPECLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 92mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-1E9-28NC10.240000 | SiTime | NHE Electronics