SIT3372AI-1E9-28NC122.880000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVPECL
SIT3372AI-1E9-28NC122.880000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 224.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 432.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-1E9-28NC122.880000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVPECLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 122.88 MHzFunction: -Output: LVPECLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 92mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-1E9-28NC122.880000 | SiTime | NHE Electronics