SIT3372AI-1E9-28NH204.800000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ LVPECL
SIT3372AI-1E9-28NH204.800000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 173.37075MHZ
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-1E9-28NH204.800000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ LVPECLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 204.8 MHzFunction: -Output: LVPECLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 92mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-1E9-28NH204.800000 | SiTime | NHE Electronics