SIT3372AI-1E9-28NH51.200000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ LVPECL
SIT3372AI-1E9-28NH51.200000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.351648MHZ
MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-1E9-28NH51.200000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ LVPECLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 51.2 MHzFunction: -Output: LVPECLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 92mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-1E9-28NH51.200000 | SiTime | NHE Electronics