SIT3372AI-1E9-28NY35.328000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVPECL
SIT3372AI-1E9-28NY35.328000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 224.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-1E9-28NY35.328000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVPECLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 35.328 MHzFunction: -Output: LVPECLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 92mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-1E9-28NY35.328000 | SiTime | NHE Electronics