SIT3372AI-1E9-28NY96.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVPECL
SIT3372AI-1E9-28NY96.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 622.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-1E9-28NY96.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVPECLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 96 MHzFunction: -Output: LVPECLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 92mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-1E9-28NY96.000000 | SiTime | NHE Electronics