SIT3372AI-1E9-28NZ148.500000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ LVPECL
SIT3372AI-1E9-28NZ148.500000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 173.37075MHZ
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-1E9-28NZ148.500000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ LVPECLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 148.5 MHzFunction: -Output: LVPECLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 92mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-1E9-28NZ148.500000 | SiTime | NHE Electronics