SIT3372AI-1E9-30NX14.400000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVPECL
SIT3372AI-1E9-30NX14.400000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-1E9-30NX14.400000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVPECLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 14.4 MHzFunction: -Output: LVPECLVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±360ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 92mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-1E9-30NX14.400000 | SiTime | NHE Electronics