SIT3372AI-1E9-30NX74.250000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVPECL
SIT3372AI-1E9-30NX74.250000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.351648MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-1E9-30NX74.250000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVPECLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 74.25 MHzFunction: -Output: LVPECLVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±360ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 92mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-1E9-30NX74.250000 | SiTime | NHE Electronics