SIT3372AI-1E9-33NZ96.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVPECL
SIT3372AI-1E9-33NZ96.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 622.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-1E9-33NZ96.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVPECLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 96 MHzFunction: -Output: LVPECLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 92mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-1E9-33NZ96.000000 | SiTime | NHE Electronics