SIT3372AI-2B9-25NB98.304000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-25NB98.304000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 74.17582MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 173.37075MHZ
MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-25NB98.304000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 98.304 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-25NB98.304000 | SiTime | NHE Electronics