SIT3372AI-2B9-25NC10.240000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-25NC10.240000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 223.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-25NC10.240000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 10.24 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±40ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-25NC10.240000 | SiTime | NHE Electronics