SIT3372AI-2B9-25NC184.320000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-25NC184.320000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.351648MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 224.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-25NC184.320000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 184.32 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±40ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-25NC184.320000 | SiTime | NHE Electronics