SIT3372AI-2B9-25NC50.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-25NC50.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-25NC50.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 50 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±40ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-25NC50.000000 | SiTime | NHE Electronics