SIT3372AI-2B9-25NC80.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-25NC80.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ
MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 625.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-25NC80.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 80 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±40ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-25NC80.000000 | SiTime | NHE Electronics