SIT3372AI-2B9-25NC98.304000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-25NC98.304000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 74.17582MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-25NC98.304000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 98.304 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±40ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-25NC98.304000 | SiTime | NHE Electronics