SIT3372AI-2B9-25NE10.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-25NE10.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-25NE10.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 10 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-25NE10.000000 | SiTime | NHE Electronics