SIT3372AI-2B9-25NE100.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-25NE100.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-25NE100.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 100 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-25NE100.000000 | SiTime | NHE Electronics