SIT3372AI-2B9-25NE10.240000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-25NE10.240000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-25NE10.240000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 10.24 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-25NE10.240000 | SiTime | NHE Electronics