SIT3372AI-2B9-25NE128.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-25NE128.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 223.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-25NE128.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 128 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-25NE128.000000 | SiTime | NHE Electronics