SIT3372AI-2B9-25NE133.516483 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 173.37075MHZ
MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 173.37075MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 622.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-25NE133.516483Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 133.516483MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 133.516483 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-25NE133.516483 | SiTime | NHE Electronics