SIT3372AI-2B9-25NE135.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-25NE135.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 224.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 222.527472MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-25NE135.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 135 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-25NE135.000000 | SiTime | NHE Electronics