SIT3372AI-2B9-25NE140.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-25NE140.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 432.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-25NE140.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 140 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-25NE140.000000 | SiTime | NHE Electronics